Rozmiar czcionki

Logowanie do Portalu Lekarza

Zapraszamy do skorzystania z Portalu Lekarza:

Portal Lekarza umożliwia lekarzom dostęp do obrazów i opisów badań wykonanych w Affidea przez pacjentów, którym wystawili skierowanie. Obrazy rezonansu i tomografii dostępne są w Portalu tuż po zakończeniu badania, pozwalając lekarzom kierującym dokonać wstępnej oceny wyników jeszcze przed kolejną wizytą pacjenta. Podobnie jak Pacjenci, Lekarze mają możliwość  wyświetlania obrazów w specjalistycznej przeglądarce z funkcjami radiologicznymi, wbudowanej w Portal. Obrazy mogą również pobrać i odtworzyć w innej preferowanej przez siebie przeglądarce diagnostycznej do plików DICOM.

Nie masz dostępu?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostęp do systemu:
    * pola obowiązkowe
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Affidea (tj. Affidea Sp. z o.o. oraz Affidea Onkoterapia Sp. z o.o., adres siedziby każdej ze spółek: Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu odebrania przez nas Twojej wiadomości i udzielenia na nią odpowiedzi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności.


    Zanim otrzymasz dostęp Pacjent może samodzielnie, na czas określony, nadać dostęp do swoich wyników dowolnej osobie (zarówno do obrazu, jak i opisu). Wystarczy, że zaloguje się do Portalu Pacjenta. Dowiedz się więcej…