• facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

Jakość

Doskonała jakość badań diagnostyki obrazowej i radioterapii. Najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny. Wykwalifikowany personel medyczny. Krótkie terminy oczekiwania na badania. Możliwość skonsultowania postawionej diagnozy i procesu leczenia ze specjalistami za granicą. Wszystkie koszty pokryte przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Niemożliwe? A jednak. To właśnie misja Affidea Polska. Dążymy do tego, by każdy ubezpieczony pacjent mógł korzystać z najnowocześniejszej technologii w diagnostyce obrazowej i radioterapii bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów badań w jednostkach niepublicznej służby zdrowia.

Naszym celem jest podwyższenie standardu usług medycznych w Polsce, a docelowo zrównanie go z poziomem zachodnioeuropejskim. Chcemy sprawić, by niemożliwe stało się możliwym, w jak najkrótszym czasie.

Dążenie do perfekcji jest głównym celem firmy Affidea i zakorzenionym we wszystkich rodzajach prowadzonej przez nią działalności. Firma Affidea dąży do polepszenia jakości życia pacjentów i łączy to z pasją pracy według najwyższych światowych standardów. Lata doświadczeń potwierdzają, że tylko dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej i poświęcaniu ciągłej uwagi na zapewnienie dobrego samopoczucia pacjentów firma Affidea utrzymała czołową pozycję na rynku.

Metodyczne podejście do kształcenia się i procedury wymiany sprzętu gwarantują, iż firma może być pewna, że jej pracownicy używają najnowszych dostępnych technologii w swojej dziedzinie. Sprzęt medyczny firmy Affidea odpowiada najwyższym światowym standardom, a eksperci poświęcają uwagę indywidualnie każdemu pacjentowi. Firma cieszy się znakomitą reputacją, niezależnie od miejsca, w którym prowadzi swoją działalność.

Jako wiodąca siła na rynku, poza usługami radiologicznymi finansowanymi z prywatnych funduszy na potrzeby sektora publicznego, firma pod żadnym pozorem nie naraziłaby świadomie swojego wewnętrznego systemu kontroli. Ośrodki Affidea działają w oparciu o standardy systemu kontroli jakości ISO 9001, dotrzymując rygorystycznych wymagań dotyczących opieki zdrowotnej i zarządzania placówkami.

Misją firmy jest wdrażanie wyżej wymienionych standardów usług diagnostycznych. Centra Affidea posiadają certyfikat jakości ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością - Affidea Sp. z o.o.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością - Affidea Onkoterapia Sp. z o.o.

 

 

 

Strefa pacjenta