Dlaczego warto skorzystać z e-skierowania?

  • dzięki e-skierowaniu nie musisz dostarczać, tak jak dotychczas, skierowania osobiście w terminie 14 dni, wszystkie formalności załatwisz telefonicznie, a do naszej placówki zawitasz dopiero w dniu badania;
  • unikniesz zgubienia zwykłego skierowania lub problemów z jego czytelnością – e-skierowanie jest zapisane na Internetowym Koncie Pacjenta; lekarz kierujący zawsze może odtworzyć kod e-skierowania;
  • w każdej chwili możesz sprawdzić swój kod skierowania na Internetowym Koncie Pacjenta;
  • jako Pacjent możesz śledzić historię leczenia na Internetowym Koncie Pacjenta i w każdym momencie sprawdzić historię e-skierowań.

Jak to działa?

Przy zapisie telefonicznym podaj numer PESEL i 4-cyfrowy kod skierowania. To wystarczy, aby pracownik naszej placówki widział Twoje e-skierowanie w systemie. W umówionym terminie wykonamy na jego podstawie badanie.

Zachęcamy do korzystania z e-skierowania szczególnie w dobie pandemii. Dla dobra i wygody naszych Pacjentów przystąpiliśmy do programu wcześniej, jednak od 8 stycznia 2021 roku wszystkie skierowania zgodnie z tzw. ustawą o e-zdrowiu (Dz. U. poz. 1590), będą wystawiane w postaci elektronicznej.