Jesteśmy obecni w 23 miastach w Polsce, gdzie, stawiamy na  świadczenie z empatią opieki medycznej opartej na profesjonalizmie i nowych technologiach. Wiemy, że wszyscy zasługują na nowoczesne rozwiązania dostarczane przez profesjonalistów, którzy nie tylko doskonale wiedzą, co robią, ale też w to wierzą. Miło nam poinformować, że do grona pacjentów darzących nas zaufaniem, dołączyli sportowcy z Klubu Trefl Gdańsk, którym zapewniać będziemy opiekę diagnostyczną. #gdańskielwy

Jako firma międzynarodowa wymieniamy się doświadczeniem z ekspertami z całego świata, ale nasza polityka CSR skupia się wokół lokalnych działań, które pomagają nam jeszcze lepiej rozumieć potrzeby naszych pacjentów. Cieszymy się, że takie podejście zaowocowało nawiązaniem współpracy z Klubem Sportowym Trefl Gdańsk, stanowiącym siatkarski symbol miasta.

Trefl Gdańsk podczas meczów dostarcza niezapomnianych przeżyć i emocji. Klubowi przyświeca szlachetna misja przyczyniania się do rozwoju młodych mieszkańców Gdańska, walki o lepsze jutro dla tych, którym nie jest ono dane. Jest to możliwe, ponieważ sportowcy, tak jak lwy, które od setek lat związane są z Gdańskiem, charakteryzują się walecznością, ambicją, szlachetnością i mądrością. Żółto-czarni, tak jak królowie zwierząt, chcą wieść prym w swoim otoczeniu, pozytywnie wpływając na życie innych. Trefl szczególnie koncentruje się na młodych Pomorzanach, którzy dzięki gdańskim siatkarzom mają stać się dojrzałymi mieszkańcami regionu, dumnymi z wyznawanych wartości. – czytamy na oficjalnej stronie Klubu.

Wierzymy, że nasza profesjonalna opieka diagnostyczna przełoży się na jeszcze lepsze wyniki tego cenionego Klubu. Sportowcom gratulujemy dotychczasowych sukcesów i dołączamy do lojalnego grona kibiców!