Rozmiar czcionki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy siecią placówek medycznych oferujących szeroki wachlarz usług z zakresu diagnostyki i leczenia onkologicznego. Affidea jest obecna w Polsce od 2000 roku, w Europie zaś od 1995 roku.

Naszą wieloletnią obecność na rynku zawdzięczamy dostępowi do technologii oraz know-how, ale przede wszystkim ludziom, którzy swoje codzienne zadania realizują z pasją i zaangażowaniem, tworząc tym samym niepowtarzalną kulturę naszej organizacji.

Chcesz być częścią zespołu, który chce zmieniać sposób rozumienia i świadczenia opieki zdrowotnej? Jesteś gotowy na pracę w szybko rozwijającej się firmie? Pomóż nam kształtować przyszłość i dołącz do naszego zespołu.

Co oferujemy?

W Affidea ogromną wagę przywiązujemy do przyjaznej atmosfery i dobrych warunków pracy. Nasze centra diagnostyczne i radioterapeutyczne sprzyjają dobrej atmosferze pracy i współpracy pomiędzy pracownikami, a pacjentom zapewniają właściwe warunki do leczenia. Nasi pracownicy cenią sobie również możliwości rozwoju, jakie im oferujemy, m.in. możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy z kolegami z zagranicy.

Stawiamy na pogłębienie wiedzy i rozwój kompetencji naszych pracowników, bo wierzymy, że wspólnie budujemy wartość naszej firmy. Zawsze chętnie wsłuchujemy się w głosy naszych pracowników i wspieramy inicjatywy pogłębiające nie tylko ich aktywność i zaangażowanie we własny rozwój, ale także budujące wiedzę i umiejętności.

Oferty pracy