Rozmiar czcionki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy siecią nowoczesnych placówek medycznych oferujących szeroki wachlarz usług z zakresu diagnostyki i leczenia za pomocą radioterapii, wyznaczającą standardy diagnostyki i leczenia na polskim rynku usług medycznych. Affidea jest obecna w Polsce od 2000 roku, w Europie zaś od 1995 roku.

Nieustająco dbamy o to, by nasi pacjenci mieli zapewnioną opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie, a diagnostyka i leczenie odbywały się w komfortowych warunkach, przy użyciu bezpiecznego i nowoczesnego sprzętu, pod okiem profesjonalnej kadry medycznej.

Nasz sukces zawdzięczamy nie tylko dostępowi do nowoczesnych technologii oraz know-how, ale przede wszystkim ludziom, którzy swoje codzienne zadania realizują z pasją i zaangażowaniem, tworząc tym samym niepowtarzalną kulturę naszej organizacji.

Chcesz być częścią zespołu, który zmienia sposób rozumienia i świadczenia opieki zdrowotnej? Jesteś gotowy na pracę w szybko rozwijającej się firmy? Pomóż nam kształtować przyszłość i dołącz do naszego zespołu.

Co oferujemy?

W Affidea ogromną wagę przywiązujemy do przyjaznej atmosfery i dobrych warunków pracy. Przestronne, wygodne, nowoczesne centra diagnostyczne i radioterapeutyczne sprzyjają dobrej atmosferze pracy i efektywnej współpracy pomiędzy pracownikami, a naszym pacjentom zapewniają komfortowe warunki do leczenia. Nasi pracownicy cenią sobie również możliwości rozwoju, jakie im oferujemy, m.in. możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy z kolegami z zagranicy.

Stawiamy na pogłębienie wiedzy i rozwój kompetencji naszych pracowników, bo wierzymy, że wspólnie budujemy wartość naszej firmy. Zawsze chętnie wsłuchujemy się w głosy naszych pracowników i wspieramy inicjatywy pogłębiające nie tylko ich aktywność i zaangażowanie we własny rozwój, ale także budujące wiedzę i umiejętności.

Oferty pracy

  Koordynator Service Desk
  Pokaż regiony
  Mazowieckie, Warszawa
  Asystent ds. Administracji/ Recepcja Biura
  Pokaż regiony
  Mazowieckie, Warszawa
  Technik elektroradiologii
  Pokaż regiony
  Koszalin, Zachodniopomorskie
  Technik elektroradiologii
  Pokaż regiony
  Dolnośląskie, Kościerzyna, Lubuskie, Pomorskie, Wroclaw, Zielona Gora
  Lekarz Radiolog (ER)
  Pokaż regiony
  Praca w formie zdalnej, praca stacjonarna - cała Polska
  Asystent ds. Obsługi Pacjenta
  Pokaż regiony
  Gdansk, Pomorskie, Wejherowo, Zielona Gora
  Pielęgniarz/Pielęgniarka
  Pokaż regiony
  Dolnośląskie, Ełk, Koszalin, Warmińsko-Mazurskie, Wroclaw, Zachodniopomorskie