Wielu Pacjentów nie może czekać z dalszą diagnostyką i leczeniem na spokojniejszy czas. Początek pandemii nie oznaczał dla nas końca pracy – wręcz przeciwnie, wiązał się ze zwielokrotnieniem wysiłków, jakie dotychczas wkładaliśmy w zapewnienie badań i opieki tym, którzy najbardziej ich potrzebują. Wiemy, że choroba nie czeka, nie chcieliśmy czekać i my.

Uzbrojeni w środki ochrony indywidualnej: maseczki, kombinezony, gogle i przyłbice pozostajemy na polu walki o zdrowie i bezpieczeństwo. W naszych placówkach przestrzegamy restrykcyjnych zaleceń i wskazań z niezwykłą pieczołowitością. Staramy się eliminować nawet najmniejsze ryzyko, każdego dnia dbając o to, by wizyta u nas była krokiem w stronę zdrowia, bez dodatkowego stresu i niepokoju, które towarzyszą wszystkim od pojawienia się COVID-19.

Zapewniamy bezpieczeństwo Pacjentom, którzy zgłaszają się do nas i oczekują na badanie. Dezynfekujemy sprzęty po każdym badaniu, zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji całych powierzchni, dbamy o zachowanie odstępów w poczekalniach. Przy recepcjach zastosowaliśmy ścianki działowe, które zabezpieczają naszych Pracowników, a tym samym i kolejnych Pacjentów przed ewentualnym kontaktem z wirusem. Zobaczcie jak wyglądają nasze placówki!

Potrzebujesz diagnostyki obrazowej? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś. Najważniejsze jest zdrowie.