Na każdym etapie współpracy zależy nam na tym, aby Affidea była postrzegana jako przyjazny i odpowiadający na potrzeby swoich pracowników pracodawca. Jednak, to proces rekrutacyjny jest jednym z najistotniejszych momentów, w którym mamy możliwość bliżej poznać naszych kandydatów i pokazać jak wiele razem możemy zrobić.

Staramy się promować dobre praktyki w obszarze rekrutacji i dbać o pozytywne doświadczenia kandydatów na każdym etapie rekrutacji poprzez otwartą komunikację. Kluczowym elementem procesu jest spotkanie z kandydatem, którego celem jest lepsze poznanie się obu stron. Zależy nam na tym, aby kandydat mógł ocenić, czy wartości, podejście do pracy, ale również atmosfera w naszej organizacji są dla niego odpowiednie.

Proces rekrutacji w Affidea podzielony jest na kilka etapów i może on się nieco różnić w zależności od rodzaju stanowiska, na które aplikuje kandydat.

Etap 1  – Aplikacja on-lin i analiza CV

Jeżeli znalazłeś ofertę zgodną z Twoimi zainteresowaniami lub kompetencjami prześlij nam swoje zgłoszenie lub CV. Nasz zespół HR uważnie analizuje każdą nadesłaną aplikację osób zainteresowanych pracą w Affidea.

Etap 2 – Rozmowa telefoniczna

Jeżeli Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy do dalszych etapów rekrutacji

Etap 3 – Rozmowa rekrutacyjna

Odbywa się w formie spotkania bezpośredniego/ on-line. Na tym etapie weryfikujemy Twoje kompetencje i umiejętności oraz chętnie słuchamy o Twoich sukcesach i motywacji do pracy z nami. Staramy się również ocenić na ile wartości Affidea są spójne z wartościami naszych kandydatów.

Etap 4 – Spotkanie z bezpośrednim przełożonym.

To dobra okazja, aby poznać potencjalnego szefa i zadać szczegółowe pytania o oferowaną rolę.

Etap – 5  Złożenie oferty  

 

Najbardziej przyjemny etap zakończonej sukcesem rekrutacji . Pozostaje tylko dopełnienie kwestii formalno-prawnych związanych z zatrudnieniem. Witamy w zespole Affidea!