Rozmiar czcionki

Affidea Rzeszów z nową lokalizacją!

Po sześciu latach działalności w Szpitalu MSWiA, nasza placówka przeniosła się do nowej lokalizacji w Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44). Nieprzerwanie od 2017 roku jesteśmy obecni w Rzeszowie i z radością kontynuujemy profesjonalną diagnostykę w jeszcze bardziej dostępnej lokalizacji!

Nasza placówka specjalizuje się w badaniach obrazowych, oferując rezonans magnetyczny, tomografię komputerową oraz wirtualną kolonoskopię. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia jednoczesne badanie kilku obszarów ciała, co znacząco przyspiesza proces diagnostyczny.

Rezonans magnetyczny w naszej placówce wykorzystuje rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Nasze urządzenia umożliwiają wysokospecjalistyczną diagnostykę serca, piersi, naczyń krwionośnych, prostaty oraz ocenę postępu leczenia schorzeń onkologicznych. Udźwig stołu, wytrzymuje wagę do 250 kg, a tunel o średnicy 70 cm zapewnia pacjentom więcej przestrzeni. Ponadto, podczas badania pacjenci mają możliwość słuchania swojej ulubionej muzyki za pomocą wbudowanego panelu do odtwarzania.

W pracowni znajduje się 16-rzędowy aparat tomografii komputerowej. Badanie przy użyciu tomografu komputerowego jest teraz nawet o 50% szybsze. Skrócony czas badania wpływa nie tylko na wygodę pacjenta, ale także pozwala wyeliminować artefakty, które powstają w wyniku jego ewentualnego ruchu podczas badania. Większa średnica gantry poprawia komfort pacjentów cierpiących na  klaustrofobię, a udźwig stołu do 306 kg umożliwia przeprowadzenie badań u pacjentów o większej budowie ciała. Dodatkową zaletą tego urządzenia jest możliwość wykonania badania różnych obszarów anatomicznych podczas jednego badania, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększony komfort pacjentów.

W Centrum Diagnostycznym Affidea Rzeszów, Pacjenci mają możliwość wykonania specjalistycznej diagnostyki obrazowej w obrębie schorzeń: ortopedycznych, neurologicznych czy kardiologicznych oraz skarżą się na dolegliwości tj.: ból i zawroty głowy, zaburzenia widzenia, ból stawów i kręgosłupa, zmiany zapalne i zwyrodnieniowe stawów.

W naszej placówce badania wykonasz zarówno w ramach NFZ, jak i prywatnie. Serdecznie zapraszamy do Affidea Rzeszów!