W ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych Affidea oferuje bezpłatne badania Tomografii Komputerowej płuc dla mieszkańców wybranych powiatów województwa warmińsko-mazurskiego.

 

Skuteczna profilaktyka

Jak w przypadku większości nowotworów, odpowiednio wczesne wykrycie raka płuc połączone z profilaktyką dają szansę na całkowite wyleczenie. Na początek, warto zrezygnować z palenia oraz od razu zwrócić się do lekarza, gdy zauważy się niepokojące objawy – niecodzienny kaszel czy chrypę.

Gdy skorygujemy już nasze nawyki, warto zainteresować się również profesjonalną diagnostyką. Mowa o tomografii komputerowej klatki piersiowej, która jest obecnie najdokładniejszym oraz kluczowym badaniem, pozwalającym na ocenę płuc i innych narządów. – Skuteczność leczenia raka płuc to przede wszystkim nowoczesne metody wczesnego wykrywania. Badanie tomografem komputerowym jest bezbolesne, nieinwazyjne i w pełni bezpieczne, a wykrycie choroby we wczesnym stadium niemal w 100% gwarantuje całkowite wyleczenie – mówi dr Wojciech Sucharski z Centrum Diagnostycznego Affidea w Olsztynie.

Akcja przeznaczona jest dla mieszkańców powiatów: Olecki, Gołdapski, Ełcki, Ostródzki, Giżycki, Szczycieński.

Dowiedz się więcej: 22 44 11 106